Temiz Su İçin Projesi

Adana ASKİ tarafından hazırlanan , ASKİ’nin günlük hayatınıza yansıyan çalışmalarını tanıtmaya ve Adana için yapılacak hizmetlerle sizler arasında ortak bir dil oluşturmayı amaçlayan bir proje ile karşınızdayız.

“Temiz Su İçin” adını verdiğimiz bu projede Adananın sahip olduğu zengin yeraltı ve yerüstü su kaynaklarından yola çıkarak Adananın bu bolluk içerisinde temiz su içme hakkına vurgu yapmaya  ve ASKİ’nin bu hizmeti Adanalılara vermek için gerçekleştirdiği projeleri ve yatırımları  sizlere tanıtmaya çalışacağız.

Amacımız sadece projeler ve çalışmalar değil bunların yanısıra ; Su dan yola çıkarak kentsel tarihi açısından adeta suyla gelen kültürün bir simgesi  olan Adana’daki su etrafında şekillenmiş hayatları anlatmak.

Çünkü Adana coğrafya ve sahip olduğu tarihi kimlik gereği , farklısosyo-kültürel yapılar ile ekonomik olarak farklı grupların bir arada bulunduğu, genç nüfusun yüksek olduğu bir kent.Hikayesi ve hayatı anlatılacak oldukça fazla renkli insanların bir araya geldiği bir şehir.

Dolayısıyla, bu projede bir taraftan bu hikayeleri sizlere anlatacağız diğer taraftan bu insanları için Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’nin hizmetlerini sunacağız.

Haber ve bilginin birlikte şekillendiği projenin  ileriki aşamalarında sizlerin katkılarıyla yeni bölümler oluşturma imkanımızda olacak. Dedik ya amacımız sizlerle ortak bir dil ve iletişim oluşturmak.

You are donating to :

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Adınız*
Adınız*
E-posta*
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...